" id="block-block-2">

Zdjecia i fotografia z powietrza, zdjęcia i ujęcia lotnicze, nOrtofotomapy z drona, uavo, drony geodezja ortofotomapy

licencja uavo z lotu ptaka trimble ux5 gatewing

Portfolio zdjęć lotniczych

zdjecia lotnicze z hexacoptera
Moje hobby to modelarstwo lotnicze, którym zajmuję się od roku 1989, pierwsze zdjęcia i filmy wykonałem wraz z kolegami z modelarni lotniczej w roku 1997.

Aktualnie dzięki postępowi technicznemu, otworzyły się ogromne możliwości filmowania i fotografowania z powietrzaDzięki temu, że nagrania i zdjęcia wykonywane są z samolotu bezpilotowego, ich koszt, zarówno pod względem czasowym jak i czysto finansowym jest znacznie niższy niż w przypadku wykonywania z tradycyjnych samolotów, a także daje możliwość wykonania zdjęcia w miejscach niedostępnych dla samolotów czy śmigłowców.

Aktualnie moim głównym obiektem latającym do wykonywania zdjęć i kręcenia filmów jest Octocopter firmy Cinestar, jest to ośmiosilnikowy helikopter, charakteryzujący się wysoką stabilnością lotu, a także możliwością lotu na bardzo ograniczonym terenie.

Do lotów na większym pułapie stosujemy motoszybowiec o rozpiętości 180 cm.

W planach jest budowa kolejnych samolotów i wielowirnikowców do zdjęć i filmów lotniczych.

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz galerię filmów

Zdjęcia z powietrza jesteśmy w stanie wykonać w rozdzielczości 36 mln pikseli, co pozwala na wydruk w doskonałej jakości banerów nawet o powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych.
suprasl monastyr