" id="block-block-2">

Zdjecia i fotografia z powietrza, zdjęcia i ujęcia lotnicze, nOrtofotomapy z drona, uavo, drony geodezja ortofotomapy

licencja uavo z lotu ptaka trimble ux5 gatewing

Zdjęcia i filmy lotnicze w wysokiej jakości.

zdjecia lotnicze z hexacoptera
Moje hobby to modelarstwo lotnicze, którym zajmuję się od roku 1989, pierwsze zdjęcia i filmy wykonałem wraz z kolegami z modelarni lotniczej w roku 1997.

Aktualnie dzięki postępowi technicznemu, otworzyły się ogromne możliwości filmowania i fotografowania z powietrzaDzięki temu, że nagrania i zdjęcia wykonywane są z samolotu bezpilotowego, ich koszt, zarówno pod względem czasowym jak i czysto finansowym jest znacznie niższy niż w przypadku wykonywania z tradycyjnych samolotów, a także daje możliwość wykonania zdjęcia w miejscach niedostępnych dla samolotów czy śmigłowców.

Aktualnie moim głównym obiektem latającym do wykonywania zdjęć i kręcenia filmów jest Octocopter firmy Cinestar, jest to ośmiosilnikowy helikopter, charakteryzujący się wysoką stabilnością lotu, a także możliwością lotu na bardzo ograniczonym terenie.

Do lotów na większym pułapie stosujemy motoszybowiec o rozpiętości 180 cm.

W planach jest budowa kolejnych samolotów i wielowirnikowców do zdjęć i filmów lotniczych.

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz galerię filmów

Ujęcia lotnicze - bank zdjęć

Zdjęcia z powietrza jesteśmy w stanie wykonać w rozdzielczości 36 mln pikseli, co pozwala na wydruk w doskonałej jakości banerów nawet o powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych.
suprasl monastyr

" id="block-block-1">
Filmowanie z powietrza     |     Modelarstwo lotnicze     |     Inwentaryzacja fotograficzna     |     Nauka latania modelami RC     |     Samoloty UAV dla geodetów     |     Aktualności     |     Gis Day 2017 Polska Warszawa

wszelkie prawa zastrzeżone - www.FunFly.com.pl © 2007 - 2015 

Wynajem Red Dragon Warszawa / Trimble X100 X5, DRONY / FPV / Zdjęcia i ujęcia lotnicze - z powietrza / ujęcia lotnicze

Polecamy: UAVO; Saitek ProFlight FSX; Ujęcia lotnicze; Ujęcia z Inspire X5R